Uit eigen beweging
AlgemeenIk was verhuisd, maar de leverancier neemt het nieuwe adres niet over. Een slechte zaak. Max ICT spreekt af met leverancier dat het een RMA wordt, en ik kan zelf opnieuw bestellen. Na één maand, krijg ik ineens het product toch (track+trace code) naar mijn goede adres. Ik weer bellen: "Ja, we begrijpen het, ik maak nu een RMA aan". Maar dit gebeurde dus niet, pakket bij de buren geleverd. En daar heb ik een week voor moeten bellen.
Daarna doe ik een chat met sales chat online: "Wat is het adres van RMA magazijn?" MaxICT: "Daarvoor moet u maar support contacteren". ik: "Dus u weet niet het adres?". Enzovoort.
Een cursus communicatie zou geen kwaad kunnen.
update: Inmiddels een creditnota ontvangen. het lijkt nu goed opgepakt.
Hun leverancier heeft geen goede koppeling. Aanpassen verzendadres in shop, leidt niet tot aanpassing van het adres bij leverancier.
KlantenserviceGeen onaardige mensen, maar ze maken beloften zonder ze waar te maken. Begrijpen ze niet dat concurrentie misschien -wel- dit doet en ze klanten verliezen?
Beste egbertni,
Bedankt voor je review.
Wat vervelend om te horen dat we je niet naar tevredenheid hebben geholpen. Onze excuses.
Ik begrijp van een van mijn collega's dat dit inmiddels opgepakt en wordt opgelost.
Nogmaals onze oprechte excuses voor het ongemak.
Karen - Max ICT Webcare