Uit eigen beweging
Algemeen24 december besteld en 20 januari geleverd worden. 3x van artikel moeten veranderen omdat het niet op voorraad zou zijn / niet leverbaar bij de leverancier en de voorgestelde alternatieven waren of 2x zo duur of waren een ander product dan ik oorspronkelijk besteld had.
Erg jammer allemaal want heb voorheen enkel goede ervaringen gehad met Azerty (vandaar ook de keuze hier wederom te bestellen).
Verzending duurde dus erg lang vanwege product beschikbaarheid. Daarnaast waren de artikelen verpakt in een doos die veel te groot was. Dit wordt dan opgevuld met plastic luchtzakjes. Beide zijn minpunten en totaal niet duurzaam.
De interne HDD was netjes verpakt in een degelijke luchtzak verpakking, dus dat is een plus!
Zoals voorheen gezegd 2x een product voorgesteld gekregen. De eerste keer was het alternatief product 2x zo duur en de andere keer kreeg ik een interne sd kaart lezer voorgesteld terwijl ik op zoek ben naar een externe.