Uit eigen beweging
AlgemeenGPU besteld op 30 december, volgende dag in huis. Drivers van de kaart waren problematisch slecht. Kaart geretourneerd en mijn geld teruggekregen. Wel raar dat ze vragen om IBAN via e-mail te sturen voor creditering. Die gegevens hadden ze al als gevolg van aankoop.
VerzendingVerzending is prima via PostNL. Constant updates. Goed ingepakt. Enig nadeel is dat je bij Megekko bijna altijd verzendkosten moet betalen, ook bij retourneren. Toch een andere GPU ook bij ze besteld ivm snelle betrouwbare service en redelijke prijs.
KlantenserviceHet retourproces is niet duidelijk genoeg en omslachtig. Er wordt gevraagd om informatie in te vullen in het retourformulier met bewoordingen die niet corresponderen met termen op factuur of productpagina. Om IBAN vragen via e-mail is vreemd en omslachtig.