Uit eigen beweging
AlgemeenDe website is vrij eenvoudig te gebruiken, hoewel het invoeren van uw verzendadres problemen oplevert.
VerzendingDe verzendtijd voor mijn bestelling was ongeveer 2 weken, wat langer is dan geadverteerd op het moment van bestelling.
KlantenserviceDe verkeerde onderdelen werden aan mij geleverd, ik moest met mijn eigen geld betalen om ze terug te sturen, en toen zeiden ze me dat ze me niet de juiste onderdelen konden sturen! Dit duurde 6 weken!!!!!!!
Nu zijn de onderdelen die ik heb besteld met meer dan €200,- in prijs gestegen!
Update:
Ze vroegen me om contact met hen op te nemen over deze recensie, en hebben vervolgens nooit geantwoord - om de trend van goede klantenservice voort te zetten.
Beste 16X,
Bedankt voor je review.
Wij vinden het vervelend om te horen dat je niet naar tevredenheid bent geholpen.
Mogen we je vragen om een e-mail te sturen naar webcare@maxict.nl met daarin een vermelding van deze review en je ordernummer? Dan pakken we je gegevens erbij en nemen graag contact met je op.
Karen - Max ICT Webcare