V-Nix.nl

0 producten en 0 uitvoeringen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 1 van 5 sterren
Verzending: 1 van 5 sterren
Klantenservice: 2 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

Ik heb op 28 december 23:23 een SmartController voor DJI besteld. Tot op heden is mijn pakket nog niet verstuurd.

Verzending

Op 30 december heb ik een bericht gekregen dat mijn pakket verzonden was. Ik kreeg een T&T code. Tot op heden staat "Zending wordt verwacht, nog niet bij PostNL" Voor een bedrijf die beloofd dat bestelling volgende dag afgeleverd zou zijn, is dit wel heel erg slecht.

Klantenservice

Ik heb vanochtend gebeld met de support afdeling. Krijg je te horen dat pakket wel opgehaald is door de postbode. Men ging het uitzoeken bij het PostNL en zou mij op de hoogte houden over hoe en wat. Tot bij mijn verbazing, zie ik dat er een zending met dezelfde T&T nummer morgen afgeleverd zou worden bij mijn huisadres ipv PostNL ophaalpunt. Het is met een reden dat ik heb gekozen voor een ophaalpunt. Morgen ben ik namelijk aan het werk dus niemand kan / zal het pakket kunnen ontvangen. Oh, ja die beloofde op te hoogte houden, zal denk ik vandaag niet meer gebeuren.
UPDATE:
Ik ben toch na een uurtje van posten deze review gebeld met mededeling dat mijn pakket mogelijk morgen bezorg ging worden. Ik heb gelijk kenbaar gemaakt dat mijn pakket niet naar een ophaalpunt werd geleverd maar naar mijn huisadres. Dat was ook voor de medewerker van V-Nix vreemd. We hebben afgesproken dat we morgen (vandaag) met elkaar contact op zullen nemen.
Vandaag werd tot mijn verbazing mijn pakket afgeleverd bij een ophaalpunt en rond 14:00 heb ik het in ontvangst genomen. Rond 16:00 uur werd ik gebeld dat door een medewerker van V-Nix dat mijn pakket afgeleverd was. Dat heb ik ook bevestigd en dat mijn pakket in mijn bezit was. Ik kreeg excuses(klonk wel gemeend / oprecht) van de medewerker omtrent verloop van bezorging. Ik heb hem badankt.
Tot slot:
Ik weet niet of ik een pech vogel ben of mee te maken had met verloop van diverse omstandigheden. Ik zal in ider geval deze ervaring mee nemen in mijn mogelijke bestellingen bij V-Nix.

Scorekaart voor V-Nix.nl

Algemeen 0 van 5 sterren
Verzending 0 van 5 sterren
Klantenservice 0 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Waarborgen

Thuiswinkel Waarborg
Qshops

Review toevoegen Meld foutieve informatie