Ik maak kans op een prijs
AlgemeenPrijzen zijn goed, assortiment is ook goed. De bezorging valt nog wel wat op aan te merken, laatste keer dat ik hier een bestelde kon ik het niet laten bezrogen bij de albert heijn om de hoek, dat mis ik dan.
Ik ben mij, na een reactie van Azerty, er van bewust dat het dan om leveranciers gaat, maar dat mag dan iets beter aangegeven worden, of verstuur het via jullie eigen magazijn? Ik vind het soms best om even te wachten, ipv gedoe met DPD of iets dergelijks te krijgen.
UI mag ook wat beter.
Prima, maar te weinig opties. Ik verwacht meer, ik vind het niet erg om te betalen daarvoor.
Goedenavond,
Bedankt voor je review.
Normaal gesproken is het mogelijk een PostNL afhaallocatie te selecteren. Alleen bij producten die rechtstreeks via de leverancier naar jou worden gestuurd (levertijd 1 werkdag) vervalt de optie om het bij een afhaallocatie te bezorgen. Echter heb je het hierdoor wel de volgende dag al in huis.
Mocht je verder nog tips of opmerkingen hebben, mag je altijd mailen naar esmee.heerink@azerty.nl.
Met vriendelijke groet,
Esmee