Uit eigen beweging
AlgemeenAanschafprijzen zijn goed indien aanbieding. Echter is de service waardeloos. Zo slecht heb ik het al jaren niet meer meegemaakt. Hoe kan dit in tijden zoals deze met CoolBlue e.d.
Ondertussen ruim anderhalve maand na het aanvragen van een RMA nog steeds geen gerepareerd of vervangend product ontvangen.
In het RMA proces heb ik voor iedere stap moet bellen met de volgende vragen:
1: Willen jullie de RMA ajb goedkeuren welke ik 8 dagen geleden heb aangevraagd zodat ik deze kan toesturen?
2: Jullie hebben het product al 7 dagen in bezit, graag ontvang ik bevestiging dat deze binnen is.
3: Wat is de status van de RMA, deze is al 10 dagen niet gewijzigd;
Vervolgens zouden ze contact met de leverancier opnemen. Kreeg ik aan het einde van die dag een bericht dat ze achter lopen met de RMA's, dus dat mijn product nog niet opgestuurd is en ze dit direct gaan doen.
Ondertussen zijn we wederom 10 dagen verder zonder een update.
Update @ 9 dec 2019:
Op 1 december 2019 heb ik een e-mail gestuurd naar het onderstaand genoemde e-mail adres, met o.a. de e-mail als inhoud welke ik op 25 november 2019 heb gestuurd rma@maxict.nl.
Op beide berichten heb ik geen reactie ontvangen, op werkelijk geen enkele manier. Daarom zal ik zelf nog eens telefonisch contact opnemen met deze partij en vernemen wat ze te vertellen hebben. Ondertussen zijn er ruim 64 dagen sinds de oorspronkelijke RMA aanvraag voorbij.
Updates, zowel positief als negatief, zal ik hier loggen.
Update @ 10 dec 2019
Gebeld voor een status update. Echter kan deze mij niet direct gegeven worden en ik wordt uiterlijk morgen (11 dec 2019) teruggebeld.
Update @ 13 december 2019 update 1:
Op woensdag 11 december is er geen contact met mij opgenomen. Daarom dat ik vandaag (13 dec 2019) zelf wederom heb gebeld. Ik kreeg een aardige medewerker aan de lijn waar ik mijn frustratie tegen heb kunnen uiten.
De status schijnt zo te zijn dat de leverancier een gerepareerd product retourneert, echter wanneer dit zal zijn is niet duidelijk geeft deze medewerker aan.
Hij geeft aan dat hij het oprecht vervelend vind en gaat er direct achter aan om alles uit te zoeken. Ik zal vandaag hierover nog teruggebeld worden.
Update @ 13 december 2019 update 2:
Binnen een half uur ben ik teruggebeld en is mij de status update gegeven. Het Product is toch niet gerepareerd door de leverancier en i.v.m. leveringsachterstand vanuit de leverancier is het niet mogelijk mij een vervangend product aan te bieden. Daarom is mij aangeboden het aankoop bedrag te crediteren. Op eigen aanvraag het verzoek om ook de retourkosten te crediteren (pakketkosten via PostNL). Binnen 1-3 werkdagen mag ik het bedrag terug verwachten.
De medewerker heeft tijdens dit laatste gesprek meerdere malen zijn excuses aangeboden voor de gang van zaken en context gegeven van de situatie. Echter geeft hij ook aan dat dat geen excuus is.
Al met al vandaag netjes en juist te woord gestaan! Daarom dat ik mijn beoordeling mbt klantenservice heb veranderd van 1 ster naar 2 sterren.
Beste W4ST3R,
Bedankt voor je review.
Wij vinden het erg vervelend om te horen dat wij je niet naar wens hebben kunnen helpen.
Mogen wij je vragen om ons een e-mail te sturen naar webcare@maxict.nl met daarin een vermelding van je ordernummer en een vermelding van deze review?
Dan pakken wij je gegevens erbij, kijken het na en nemen contact met je op.
Onze excuses voor het ongemak.
Lisanne - Max ICT Webcare