Ik maak kans op een prijs
AlgemeenIk bestel al jaren bij Azerty en tot nu toe heb ik geen problemen gehad met dit bedrijf. Ze hebben daarboven ook nog eens 2 jaar garantie, dit is echt ideaal.
VerzendingDe levering duurde iets langer, maar dit kwam doordat twee producten een levertijd hadden van 2-3 dagen. Hier had ik rekening mee gehouden.
KlantenserviceIk had de producten besteld en had als opmerking geplaatst of ik ook een biosupgrade kon krijgen. Ik werd via een mailtje erop geattendeerd dat dit een betaalde service is. Afijn, de medewerker heeft mijn bestelling veranderd, en heb eenmalig 9 euro betaald. Een paar dagen later kreeg ik mijn onderdelen netjes thuis gestuurd en kon ik na een paar uren in elkaar zetten genieten van een mooie, snelle PC.