Goedemorgen Sanshine13,
Bedankt voor je review.
Wij vinden het erg vervelend om te horen dat we je niet naar wens hebben kunnen helpen. Onze excuses voor de vertraging en het ongemak.
Het mag natuurlijk geen excuus zijn, maar wij hebben momenteel een achterstand met het verwerken van retouraanvragen. Wij doen onze uiterste best om alles zo vlot mogelijk te laten verlopen. Nogmaals dit mag natuurlijk geen excuus zijn.
Zojuist heb ik in je RMA gekeken, en zag dat er op 10-10-2019 een instructiemailer is verzonden waarbij wij aangeven dat je het defecte product aan ons kan retourneren. Het defecte product hebben wij mogen ontvangen en is retour gestuurd naar de leverancier.
Wij wachten momenteel op een antwoord vanuit onze leverancier. Zodra wij deze hebben ontvangen, kunnen wij je verder informeren.
Nogmaals onze oprechte excuses voor de vertraging en het ongemak. Dit had natuurlijk niet mogen gebeuren.
Mocht je verdere vragen hebben, dan horen wij dit uiteraard graag.
Lisanne - Max ICT Webcare