Uit eigen beweging
AlgemeenHet plaatsen van een bestelling ging soepel bij Coolblue. Het is fijn dat je niet per se een account aan hoeft te maken bij het plaatsen van een bestelling. De levering was goed, maar de informatievoorziening had beter gekund.
VerzendingOmdat het om witgoed ging, werd de bezorging door Coolblue zelf gedaan.
De aanloop van de levering kan worden verbeterd. De dag voor levering stond namelijk aangegeven dat levering zou plaatsvinden tussen 7.30 en 22.00, een erg ruime tijdindicatie. Helaas stond dat op de dag van levering om 00.30 nog steeds bij de bestelling vermeld. Een melding of het in de ochtend, middag of avond geleverd zou worden, had geresulteerd in een betere ervaring en score.
Het geleverde product was al inclusief de service van het meenemen van het oude product en de installatieservice. Beide bezorgers waren vriendelijk, veegden hun voeten bij binnenkomst en stelden zich netjes voor. 1 van de bezorgers viel het op dat er op de achterkant een plaatje enigszins gebogen was. Geen probleem omdat het toch niet direct zichtbaar is, maar de bezorger stelde direct een korting van 7,5% voor. Hiermee ging ik akkoord.
Helaas mochten de bezorgers alleen het product zoals het geleverd was, plaatsen en installeren. De afdekplaat moest namelijk worden losgehaald en installatie moest ik dus zelf doen. Het was geen probleem omdat er niet los was betaald voor de service, maar wel een kleine domper.
Vlak nadat de bezorgers waren vertrokken, kreeg ik per mail de bevestiging en de nieuwe factuur met korting (zie het stukje over verzendig).