Ik maak kans op een prijs
AlgemeenHet vinden van een wat "ongebruikelijk" artikel gaat moeizaam.
Er zijn betere websites. Dat terzijde;
Het werd voor mij na 7 jaar tijd om een volledige nieuwe game-PC te bouwen.
Via Tweakers Pricewatch uitgevogeld wat leverbaar was en wat het moest kosten. Behalve de RAM en een fan was alles op voorraad dus bijna alles besteld bij Megekko. Uiteindelijk zit ik slechts enkele euro's af van de aller goedkoopste mogelijkheid, maar dan had ik bij 5 of 6 winkels moeten bestellen en op veel dingen moeten wachten. Goede uitgebreide voorraad (voor mij) dus.
De prijzen zijn zeer acceptabel maar dat komt doordat de je ze bijvoorbeeld niet kunt bellen, dat staat dan ook duidelijk op de website.
Ik heb daar geen bezwaar tegen zolang de prijzen laag blijven.
Er wordt snel en adequaat gereageerd op email vragen.
Verzending was snel, goed genoeg verpakt en zoals aangegeven.
Goede keuze als je weet wat je wilt bestellen zonder al te veel hulp nodig te hebben.
Verzending kwam onbeschadigd en in tweeën,
De doos met de case en de rest in een...
enorme doos. In deze doos had zelfs, de kast ook nog wel gepast
Wel vind ik, dat als men de honderden euro's inmiddels bent gepasseerd, de verzendkosten ook wel mogen worden kwijtgescholden.
Natuurlijk is bellen makkelijker en sneller.
De redelijke tot zeer goede prijzen zijn volgens eigen zeggen mede het gevolg van het niet aanwezig zijn van een call center.
Zoals al aangeven wordt er snel en vriendelijk gereageerd op e-mails.
Klachten heb ik niet en ik hoop dat dat zo blijft.
Op het moment dat ik dit schrijf is de PC gebouwd maar ligt de RAM nog bij PostNL.
Ik heb dus nog niet kunnen testen.