Uit eigen beweging
AlgemeenHP ZBook Studio x360 G5 gekocht via Azerty. Een redelijk dure laptop om online te laten leveren vind ik, maar dankzij de goede reputatie en eigen ervaringen bij Azerty toch online besteld. Betaling verliep zonder problemen.
VerzendingOndanks dat de website aangaf dat de laptop op voorraad was (en de volgende dag geleverd zou worden) bleek hij toch niet binnen te zijn. Heb uiteindelijk een weekje moeten wachten.
Verder geen klacht voor Azerty, maar voor PostNL. Normaal was een handtekening vereist voor ontvangst. De bezorger van PostNL zei dat het 'niet uitmaakte'. Redelijk vreemd. Er is dus ook geen bewijs dat ik mijn bestelling effectief ontvangen heb.
Klantenservice is uitstekend. Ik werd zeer goed op de hoogte gehouden van de status van de bestelling. Zowel via Facebook als mail.