Ik maak kans op een prijs
AlgemeenMijn ervaring is goed met Belsimpel, geen klachten verder.
Ik heb alleen besteld via internet verder ook geen contact gehad met klanten service en dergelijke.
Ik heb een nieuwe telefoon besteld zonder abonnement.
Dus voor de rest kan ik er weinig over zeggen.
Telefoon is goed en heel aangekomen.
Nieuwe HTC u12+ besteld, ik moet eerlijk zeggen al die negatieve reviews wat je leest over dit toestel, klopt totaal niks van hoe ze erbij komen Joost mag het weten.
Ik krijg het idee dat ze ervoor betaald worden om dit toestel af te kraken.
Mijn vorige was een HTC one M7 van 2013 ook die liep nog steeds mee als een trein, helaas ben ik die verloren anders had ik nog steeds geen andere gekocht ik wou weten hoe lang die nog mee zal gaan/lopen.
Met dat toestel nooit problemen mee gehad alles draaide daar op was een top toestel.
Hopelijk gaat deze ook een hele tijd mee , dat is natuurlijk nog even afwachten ik heb hem nog maar paar weken.
Was wel even wennen ben nog steeds verder aan het uitzoeken en instellingen en dergelijke ook ivm knijp functies tot nu toe gewoon perfect, ze praten alleen over dat je alleen maar moet knijpen is niet waar er zitten ook drie knoppen op voor volume en uit slaapstand of uit te schakelen met die knop.
Kortom werkt net als een normale telefoon.
Knijp functies zijn verschillende dingen om op in te stellen daar ben ik nog mee bezig, standaard ingesteld op camera en dat werkt echt goed en snel om even snel een foto te maken zonder dat je hem eerst uit slaapstand hoeft te halen.
Genoeg gepraat over dit toestel de HTC u12 plus
Gewoon een perfecte machine.
Belsimpel
Keurig op de afgesproken datum geleverd.
Verder niks op aan te merken.
Keurig geleverd op mijn werk.
Volg systeem track en tracé werkte keurig.
Alleen er moest voor getekend worden en dat is niet gebeurd mijn collega heeft het pakketje aangenomen zonder te tekenen volgens mij was dat DHL die had geleverd, maar dat weet ik niet meer zeker.
Daar kan Belsimpel niks aan doen was duidelijk aangegeven, dat probleem is van de koerierdienst die hebben niet goed opgelet.
Als je verkeerd wil doen , had ik gewoon nog een nieuwe kunnen aan vragen er is niet voor getekend.
Zo zit ik niet in elkaar.
Wel slecht van de koerierdienst.