Ik maak kans op een prijs
AlgemeenIk denk dat MeGekko één van de weinige webwinkels is die aan mijn eisen voldoet: snelheid van leveren, correcte en duidelijke communicatie en concurrerende prijs maar zeker, en nu net zeer positief ervaren, de After Sales zelf na bijna 36 Maanden (garantie) is helemaal TOP
Verzendingop een vrijdag besteld voor 230:00 en de volgende dag de zaterdag geleverd! Regelmatig krijg ik van sommige webshops die beloven het de volgende dag te leveren ... dat het over het weekend wordt getild... en geven dan de bezorgdienst de zwarte piet???
KlantenserviceEen WD-schijf met 3 jaren garantie - wordt snel en kundig opgelost door de klantenservice dus ook dit zit wel snor ... nu maar hopen dat dit ook zo door kan blijven gaan ..