Ik maak kans op een prijs
AlgemeenOp een tweakers forum waar de levering en bestellingen van de Ryzen 3900x op de voet werd gevolgd door tientallen kopers. Werd er door Azerty hun kennis gedeeld. Zij probeerden de klant op deze manier op de hoogte te houden. Terwijl andere webshops enkel op direct contact lieten weten dat we maar moesten afwachten. Chapeau. Ik had om deze reden mijn bestelling bij Sicomputers geannuleerd en deze vervolgens bij Azerty voortgezet. Toen er uiteindelijk voorraad was kreeg ik gelijk bericht.
VerzendingDe levering verliep snel. Na het bericht dat het product op voorraad was gekomen had ik het de volgende dag in huis. Het product was netjes en veilig ingepakt.
KlantenserviceDat een Azerty medewerker uit zichzelf op een tweakers forum informatie aan de consument probeert te leveren vind ik heel positief. De reactie op mijn vraag over mijn bestelling via de mail werd ook snel beantwoord.