Azerty

46.794 producten en 55.034 uitvoeringen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 3 van 5 sterren
Verzending: 2 van 5 sterren
Klantenservice: 2 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

Lang nagedacht over mijn bestelling. Ik heb een systeem zelf samengesteld en specifiek gelet of de producten voorradig waren. De levertijd werd ruim overschreden. De producten, de assemblage en het uiteindelijke resultaat ben ik wel zeer tevreden over.

Verzending

Op maandag besteld en op de site gezien dat het 2-3 werkdagen levertijd was in verband met de montage. Uiteindelijk is het geleverd na 9 werkdagen. Hier was ik zeer teleurgesteld over.

Klantenservice

Na het bestellen kreeg ik een mail dat de levertijd van 2-3 werkdagen niet gehaald zou worden, in verband met vakantie en ziekte. Dit zou 3-5 werkdagen worden. Gevraagd of het systeem (na maandag besteld te hebben) voor het weekend geleverd kon worden.Er werd aangegeven dat dit waarschijnlijk niet gehaald zou worden. Dinsdag zelf moeten bellen waar mijn systeem bleef. Er werd toen verteld dat de assemblage nog niet gestart was en dat dit hoogstwaarschijnlijk die week nog niet zou lukken. Zelf moeten aangeven wat de assemblage mij gemeld had, waarna ik later die dag een mail ontving dat het systeem klaar was, maar alleen nog getest moest worden. Woensdag is het verzonden en donderdag is het aangekomen. Er jammer dat ik hier zelf achteraan moest zitten.

Goedemiddag,

Bedankt voor je review.
Wij hebben helaas door onverwachte drukte en personele problemen vanwege ziekte vertraging opgelopen bij onze assemblage, waarvoor onze excuses. Dit communiceren wij bij de assemblageservice die je besteld via onze website en je hebt hier na de bestelling een mail over gehad.
Wij doen er alles aan om de orders zo snel mogelijk te assembleren, maar het duurt helaas een aantal extra werkdagen meer dan je normaal van ons gewend bent.

Wij zijn wel erg blij om te lezen dat je wel tevreden bent met het uiteindelijke resultaat.

Mocht je toch nog vragen of opmerkingen hebben dan mag je altijd mailen naar esmee.heerink@azerty.nl.

Met vriendelijke groet,

Esmee

Scorekaart voor Azerty

Algemeen 4.5 van 5 sterren
Verzending 4.5 van 5 sterren
Klantenservice 4.5 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Waarborgen

ICTWaarborg

Review toevoegen Meld foutieve informatie