Uit eigen beweging
AlgemeenSlecht geholpen, beloftes worden niet waargemaakt en eigenwijs personeel. Kortom geen aanrader voor de muziekliefhebber
VerzendingVandaag voor 23.59 besteld, morgen in huis. Behalve als je 5 dagen moet wachten tot het binnen is. Service rond uit slecht. Je word niet goed geholpen en het personeel is eigenwijs en wilt niet naar je luisteren. Geen aanrader!!
Update: Uiteindelijk na eigen initiatief en mbv de algemene voorwaarden een kortingsbon ontvangen voor de vertraging. Uiteindelijk is het goed opgelost.
Personeel is eigenwijs, zegt dat je woorden in de mond legt laat je niet uitpraten
Update:
Nog een keer gesproken met iemand anders van de klantenservice. Die heeft alles netjes opgelost, was duidelijk en bood zijn oprechte excuses aan voor de vertraging en zijn collega.
Beste Pieter,
Bedankt voor het delen van jouw ervaring. Fijn om te vernemen dat je verder bent geholpen en dat er excuses zijn aangeboden. Ook begrijpen we dat je een waardebon hebt ontvangen vanwege het ongemak. We willen je veel plezier wensen met je bestelling en we horen het graag indien we nog iets anders voor je kunnen betekenen.
Met vriendelijke groet, Bax Music