Uit eigen beweging
AlgemeenOmdat ik een kaart wilde die nog niet beschikbaar was en ik tegen het vooruitbetalen ben zonder dat ik weet wanneer ik iets krijg, wist de beste meneer van de helpdesk mij te informeren dat alles op een pin betaling gezet kon worden.
Wanneer er bekend zou zijn als het product op voorraad zou zijn kon deze omgezet worden naar een Ideal betaling. Hele goede service en daarnaast ook nog eens de laagste prijs.
Ook werd er, na telefonisch contact vanuit mijn kant om een leverdatum op te vragen, proactief gemail dat het een dag later zou worden zodat ik niet ongeduldig bij de brievenbus zat te wachten. Bijkomend voordeel, het product werd een dag eerder bezorgd dan verwacht!
Het product werd goed verpakt en een dag eerder geleverd.
KlantenserviceGoede, duidelijke en vooral belangrijk, snelle reacties. Er zijn een paar bedrijven die dit kunnen in Nederland, en Azerty is er hier een van.