Uit eigen beweging
AlgemeenBestelling gedaan. Toetsenbord + 2 kabeltjes. Na het afrekenen bleken de kabels 1 dag extra levertijd te hebben, ik dacht dat ik voor 'volgende dag' levering was. Goed, kan gebeuren, snap ik. Maar vervolgens gebeurt er niks. Helemaal niks. Geen update over de mogelijke vertraging. Ook niet na 1, 2 of 3 dagen. Terwijl ik artikelen bestel die binnen max 24 uur geleverd zouden worden. Uiteindelijk heb ik op de 7e dag de bestelling geannuleerd. Dan duurt het nog een tijdje voordat je hierover een bevestiging krijgt. Snap ik, moet iemand naar kijken. Maar waarom wordt er niet gecommuniceerd?
De prijzen bij Alternate zijn goed. De website-structuur is fijn. Ik snap dat de winkel een goede dozenschuiver is en zo de prijzen laag kan houden. Maar beste mensen van Alternate. Jullie reageren steeds op deze site op reviews, hierbij een tip die je als sociale media-team maar eens naar het management moet doorsturen: zorg ervoor dat er genoeg geld/mankracht is om een mail te sturen als de bestelling vertraagd is. Stuur een mail dat het annuleringsverzoek in behandeling is genomen. Maak contact met je klant, laat weten wat er gebeurt. Kortom, wees een beetje transparanter. En als dit nog niet genoeg is, google dan eens op reviews 'alternate' Blijkbaar ben ik niet de enige ..
Ik verwacht bij een klantenservice dat ze bij verhindering of nalevering een al dan niet geautomatiseerde mail versturen met een update over het proces.
Dankjewel voor je review!
Wij hebben de afgelopen tijd te maken gehad met een enorm toegenomen drukte. Wij hebben in deze periode uiteraard ons best gedaan om zoveel mogelijk klanten op de hoogte te brengen van de statussen van hun bestelling. Helaas is het niet gelukt om alle klanten hiervan op de hoogte te brengen.
Onze excuses voor het ongemak.