Uit eigen beweging
AlgemeenIk heb een Ledgo lamp besteld maar kreeg niet wat mij was belooft. Op de website van Kamera Express staat duidelijk dat de Ledgo 1200 CSII een ingebouwde WiFi-module heeft en dat je het via een Ledgo App kan bedienen. Echter toen ik mijn bestelling ontving, zag ik dat het helemaal niet zo is. Ik heb met de klantenservice gebeld, maar in plaats van mij te helpen begon Gino (van de klantenservice) tekeer te gaan tegen mij. Geen respect voor de klant. Het zijn gewoon leugenaars. Het ergste is dat ze het niet eens tegemoet willen komen.
VerzendingIk kreeg een van mijn bestellingen 1 dag later, terwijl ik het op die dag juist nodig had. Ik kon het helaas niet gebruiken. En de rest van mijn producten heb ik nog niet ontvangen, omdat ze ineens niet meer op voorraad zijn. Ik krijg daar nog bericht over. Ik snap gewoon waarom ze hun voorraad gewoon niet online melden.
KlantenserviceOntzettend onbeschofte mensen vooral Gino. Terwijl ze fout zitten, hebben ze ook nog lef om tekeer te gaan tegen de klant. Dat zulke onnozele mensen bestaan snap ik, maar ik snap niet waarom ze bij Kamera Express werken. Normaal heb ik altijd goeie ervaring met ze maar hierdoor ben ik zwaar teleurgesteld.