Ik maak kans op een prijs
AlgemeenSnelle levering, zelfs op zondag. Sms op de dag met en ongeveer tijd en een belletje van de bezorger 15 min voor afleveren. Brengen het apparaat op de plek war jij wilt in huis. Doen ook check op uiterlijke beschadiging. En ruimen de rotzooi op. Dat is service.
Verzendingkoel/vries combinties besteld. Een lade zat een kleine barst in. Direct aanbod van de bezorger de combi weer mee te nemen en om te ruilen voor een nieuwe of 7% korting op aankoopprijs. De korting werd binnen 24 uur op mijn rekening teruggestort. Vooral erg prettig dat dit direct bij de bezorger kon. Geen gedoe met een klantenservice.
KlantenserviceEigenlijk geen ervaring mee. Was erg prettig dat de bezorger direct kon handelen bij het constateren van een beschadiging. Geen gedoe met een klantenservice. Dat is pas klantvriendelijk.