Max ICT B.V.

0 producten en 0 uitvoeringen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 1 van 5 sterren
Verzending: 1 van 5 sterren
Klantenservice: 1 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

Product uitkiezen, bestellen, betalen en verzenden was geen probleem en ging vrij vlot. Indien iets niet bevalt aan het product en je her terug wilt sturen dan begint de ellende. Daardoor is de ervaring zo slecht dat ik overal niet meer dan 1 ster gun.

Verzending

Product uitkiezen, bestellen, betalen en verzenden was geen probleem en ging vrij vlot. Indien iets niet bevalt aan het product en je her terug wilt sturen dan begint de ellende. Daardoor is de ervaring zo slecht dat ik overal niet meer dan 1 ster gun.

Klantenservice

Er wordt stelselmatig helemaal niet gereageerd op emails en verzoeken om info mbt retouren. Dat maakt de ervaring bij de transactie voor mij zodanig dat ik hier nooit weer ga bestellen, dan maar elders iets meer besteden. Een gebrek aan klantenservice is over het algemeen een budgettaire keuze en dus verwijtbaar. Producten terugsturen gaat bij dit bedrijf geheel op eigen kosten en zonder regeling. Zo kan het gebeuren dat je dus voor het terugsturen van een toetsenbord van 16,95 een bedrag bij post.nl moet betalen van 6,95. Dat is niet het soort service dat ik verwacht. Mij zie je dus niet weer bij Max ICT.

Update 06-03-2019:
En als je erover klaagt komt er ineens binnen een paar uur wel een antwoord, zie onder. Dat vind ik zo jammer, dat je eerst kwaad moet worden en moet gaan klagen in het openbaar en dat er dan wel direct een antwoord komt. Breng je klantenservice op orde, niet de aandacht afleiden want om de retourkosten ging het in eerste instantie niet eens. Niet antwoorden op meerdere vragen en verzoeken is buitengewoon onbeschoft.

Beste berkelman,

Bedankt voor je review.

Vervelend om te horen dat we je niet naar tevredenheid hebben kunnen helpen.

Helaas spreken we hier over een commerciële retour, waarbij de retourkosten voor eigen rekening zijn. Dit staat vermeld op onze site onder het kopje 'klantenservice'.


Lisanne - Max ICT Webcare

Scorekaart voor Max ICT B.V.

Algemeen 2.5 van 5 sterren
Verzending 2.5 van 5 sterren
Klantenservice 2 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Waarborgen

ICTWaarborg
Qshops

Review toevoegen Meld foutieve informatie