Uit eigen beweging
AlgemeenIk had hier een Gammix S11 SSD gekocht, na installatie bleek er toch het een en ander niet te kloppen. De snelheid was op 2/3e dan wat er geadverteerd was (getest met CrystalDiskMark). ik begrijp dat dit altijd in optimale omstandigheden zijn, en er altijd een marge moet zijn, maar een derde van je snelheid verliezen klopt niet. Ook gaf de sensor aan dat de temperatuur over de 65000 graden was. Duidelijk was er wat mis met de schijf. Ik besloot de schijf terug te sturen, en vroeg om dezelfde (als in een nieuwe) terug te sturen.
VerzendingHelaas begrepen ze bij Alternate dat met 'dezelfde', ze EXACT dezelfde terugstuurden (want ik stuur dingen op om het terug te laten sturen). Dit was natuurlijk niet de bedoeling. Na wat telefonisch contact was ik welkom om langs te komen. In een begeleide mail gaven ze aan dat ze de schijf in zouden nemen.
KlantenserviceEn hier is de echte kicker. Nadat ik in een lege winkel lang moest wachten, had ik eindelijk een medewerker te pakken, ik leg de situatie voor, en de medewerker moest met de technische dienst bellen. Ik kreeg eerst te horen dat de M.2 schijf in een ander slot moest (lees: de klant weet niet wat hij doet), daarna kreeg ik te horen dat de temperatuur een fout in het moederbord was, en mijn gemaakte foto's van de temperatuur en benchmarking waren niet voldoende bewijs. Ik vroeg om zelf met de technische dienst te spreken, maar dit was niet toegestaan (lees: we willen niet met de klant lastig gevallen worden). Na een lange discussie wilden ze eerst testen, toen ik het mailtje tevoorschijn haalden dat ze hem zouden innemen, had IK het verkeerd, want ze wilden hem innemen om te testen. Uiteindelijk op mijn strepen gaan staan, en mijn rechten van koop op afstand ingezet om zo tegen een schijf van een ander merk te kunnen ruilen.
Uiteindelijk ben ik er nog goed vanaf gekomen, maar dit moet niet de bedoeling zijn hoe je je klanten behandeld, helemaal niet degenen die weten wat analyse en benchmarking zijn.
Hi Razelim,
Wat een vervelende situatie! Wil je ons via een privébericht je klant- of ordernummer doorgeven? We kijken graag met je mee om te beoordelen of we nog iets voor je kunnen betekenen.