Uit eigen beweging
AlgemeenPocophone F1 besteld. Prijs was oké, bestellen en betalen verliep prima. Na betalen mail ontvangen.
VerzendingVerzending was zoals aangegeven binnen 1 werkdag. Prima dus. Teleurstelling was echter groot toen ik het pakkketje open maakte. De telefoon was niet meer verzegeld. Geen plastic om het doosje. Dus tweedehandse telefoon? Zoiets nog nooit meegemaakt.
KlantenserviceGebeld over het feit dat telefoon niet verzegeld was. Bij navraag werd aangegeven dat Mobiel.nl soms doosjes open maakt om te controleren of alles compleet is......erg vreemd dus. Oplossing was alles terug sturen. Er kon echter geen garantie worden geven dat er een wel verzegelde telefoon zou worden verzonden. Klant dus lekker met het probleem opzadelen.
Beste Willem2020,
Hartelijk bedankt voor je review.
Hartelijk dank voor het plaatsen van je review. We vinden het vervelend om te horen dat je het gevoel hebt dat je toestel niet nieuw is. Met 100% zekerheid kunnen wij garanderen dat dit niet het geval is. Mocht je het toestel nog niet in gebruik hebben genomen dan ontvangen wij deze graag retour. We willen je dan vragen een e-mail te sturen aan onze collega's van de afdeling aftersales onder vermelding van je ordernummer, je e-mail kun je richten aan aftersales@mobiel.nl.
Met vriendelijke groet,
Het team van Mobiel.nl