Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenBen al sinds 2014 klant bij Azerty en heb sindsdien ten alle tijden goede service gehad. Bestellingen werden op tijd geleverd en producten waarvan men bijv. zegt 2-3 dagen wachttijd zijn ook echt na 2-3 dagen in huis. Qua prijzen doet Azerty het naar mijn idee ook goed. De webshop heeft een fijne layout en producten zijn helder berschreven. Ook vind ik de klant account pagina goed werken. Ik kan makkelijk mijn oude facturen en orders terug vinden en klantenservice bereiken.
Al met al vind ik Azerty gewoon een hele fijne webshop om computeronderdelen te kopen.
De producten zijn altijd netjes bezorgd in een goed verpakte doos met correcte orderbon erbij. Nog nooit schade gehad of verkeerde bezorging.
KlantenserviceHeb vrij recent correspondentie met de klantenservice gehad over o.a. een promo met een gratis gamekey. Ik stuurde de info in en de volgende dag kreeg ik m'n key. Ook na een probleem met een gamekey wisten zij mij prima van dienst te voorzien en alles duidelijk te maken.