Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenOverzichtelijke website. De zoekfilters die je kunt toepassen zijn fijn en relevant voor het producttype waar je in zoekt. Op de website moet men wel eerst voorbij de voordeelbundels en accessoires scrollen voordat de productbeschrijving te lezen is, dit vind ik een minpunt. Ik ga pas kijken naar accessoires en voordeelbundels als ik besluit een product te kopen, de productbeschrijving is in mijn ogen veel belangrijker.
VerzendingIk had mijn bestelling voor kerst geplaatst zodat ik deze in ontvangst kon nemen tussen kerst en nieuwjaar, in deze dagen was ik namelijk vrij. De communicatie vanuit Foto de Vakman was duidelijk. Helaas gooide de bezorgservice Sandd er aardig met de pet na, tot 2 keer toe geen bel gehoord en een kaartje in de bus waar niks opgeschreven stond. Dit is natuurlijk niet te wijten aan Foto de Vakman, maar aan Sandd. Hierna heb ik contact gezocht met Foto de Vakman en snel mijn bestelling mogen ontvangen, zie klantenservice:
KlantenserviceNadat ik tot 2 keer toe niet mijn bestelling had mogen ontvangen, telefonisch contact gezocht met Foto de Vakman. Netjes te woord gestaan en uitleg gekregen. De camera die ik had besteld bleek op voorraad te liggen en is diezelfde dag nog opgestuurd via PostNL. Top