Ik maak kans op een prijs
AlgemeenPanasonic HC-VXF1 4k camera gekocht. De bestelling was dus bij de buren afgeleverd maar Post.nl had niets ervan in de brievenbus gedaan (dus niet de schuld van Kamera Express. Bij het uitpakken van de doos miste ik een accu. Gebeld met Kamera Express en deze bleek nog nagezonden te worden. Jammer dat dit niet gelijk gecommuniceerd was. Had natuurlijk wel zo netjes geweest en dan had ik Kamera Express niet hoeven te bellen.
Bij het uitpakken van de camera bleek de camera dus al een keertje door iemand anders te zijn gebruikt. De binnenkant van de doos was namelijk gescheurd, de kabels er gewoon los in te zitten en niet in de zakjes, de shutter van de camera stond open (terwijl die altijd dicht zit) en je zak duidelijk dat zelfs de handleiding uit de verpakking is geweest. Toen ik de accu opgeladen had en de camera voor het eerst opstarte merkte ik dat er nog zelfs oude instellingen van de vorige gebruiker in stonden. Dat is natuurlijk niet zo netjes Kamera Express.
Er was een nalevering van een accu, alleen is dat nooit gecommuniceerd met mij waardoor dus je denkt dat er iets misgegaan is met de bestelling en je dus zelf er maar weer achter aan gaat.
KlantenserviceIk had de klantenservice gebeld over het feit dat de extra accu er niet bij zat. Daar kreeg ik pas te horen dat deze in backorder stond.
Op bericht van mijn klacht dat het gewoon een 2e hands camera is en geen nieuwe (sorry, zo noem ik nu eenmaal een camera welke reeds gebruikt is) heb ik nog niet vernomen.