Ik maak kans op een prijs
AlgemeenMooie overzichtelijke webshop met een groot aanbod, lage prijzen en een goede zoekfunctie, wat heb je nog meer nodig :-).
Heb me een 1TB 970 EVO nvme aangeschaft voor de relatief zachte prijs van €212.
Afrekening en betaling verliep vlekkeloos.
Hier gaat het een en ander mis. Bij verzending koost ik voor een afhaalpunt in Baarle Nassau daar ik (Belg) toch dicht bij de grens woon en de verzendkosten zo laag mogelijk trachtte te houden. Toch werd me bij betaling het Belgische verzendtarief aangerekend.
Dus kijk ik voor de zekerheid na of ik toch wel de juiste verzending heb gekozen, en hier begint alles door elkaar te lopen; De link in de mail met het tracking nummer maakt een combinatie van het tracking nummer met de postcode van mijn woonplaats en is niet bekend bij PostNL. De tracking link op de Megekko website maakt dan weer een combinatie van het tracking nummer en de postcode van Baarle Nassau, maar is wederom niet bekend.
Andere fenomeen: De mobiele website toon mijn woonplaats als afleveradres, de desktopsite toont de afhaallocatie in Baarle Nassau als afleveradres.
Na het manueel invoeren van de tracking code op de postnl site ben er ik uiteindelijk achtergekomen dat het pakje in Baarle ligt :-)
Na contact met de klantendienst worden de verzendkosten vergoed. Ondanks de BF drukte toch spoedig geholpen dus. Prima!