V-Nix.nl

0 producten en 0 uitvoeringen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Hoi Lars,

Spijtig om te horen dat je een nare ervaring hebt gehad met onze webshop. Gelukkig ben je een van de weinigen, maar het is er voor ons nog steed een teveel. De DJI Mavic 2 accu die je bestelde (die nergens verkrijgbaar is) staat al sinds de invoer op onze website vermeld met de levertijdsindicatie "wordt verwacht op 23-9". Wat zo nu en dan wel verwarring geeft is ons slogan "voor 23:59 besteld = morgen in huis", wat uiteraard voor voorradige producten geldt.

Nadat je ons gisteren hebt benaderd hebben we direct de mogelijkheid aangeboden om je aankoopbedrag terug te boeken waar je in eerste instantie aan voorbij ging. Vandaag is het gelukkig alsnog opgelost nadat we deze mogelijkheid opnieuw hebben aangeboden.

We hopen natuurlijk dat je ervaring niet zodanig slecht is geweest dat we je nooit meer bij ons terugzien. Zoals je ziet helpen we je met alle plezier verder, zijn we bijzonder snel met reageren en maken we er geen enkel probleem van om je aankoopbedrag terug te boeken. We zien je daarom graag nog eens bij ons terug! :)

Vriendelijke groet,

Mike de Jong
Klantenservice

Scorekaart voor V-Nix.nl

Algemeen 0 van 5 sterren
Verzending 0 van 5 sterren
Klantenservice 0 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Waarborgen

Thuiswinkel Waarborg
Qshops

Review toevoegen Meld foutieve informatie