MediaMarkt

6.859 producten en 9.143 uitvoeringen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 4 van 5 sterren
Verzending: 1 van 5 sterren
Klantenservice: 1 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

Bestellen was makkelijk en duidelijk. goede prijs, en meer dan genoeg betalings mogelijkheden, bijvoorbeeld paypal/ Ideal.

Verzending

Dat ik hier 1 ster voor moet geven is al te weinig. Ik bestel niet voor niks bij mediamarkt omdat ze voor 23:59 besteld, morgen in huis garanderen.
Een spel voor de PS4 besteld, om half 12 s'avonds. Krijg niks te horen tot de volgende dag, dat mijn product dus pas de dag daarop aankomt.

Klantenservice

Ik bel de klantenservice voor een vraag over mijn bestelling, omdat deze niet op tijd is. Ik vertel de servicemedewerkster wat ik heb besteld, en ze zegt me (zonder een reden op te geven) dat het een dag later aankomt.
Ik vertel haar hierop dat ik het jammer vindt, aangezien ik vandaag vrij ben en ik het leuk had gevonden om ermee te kunnen spelen.
Ik krijg van haar een dubbelzinnige opmerking terug: "Nou, dan ben ik bang dat je vandaag maar ergens anders mee moet spelen" (Ik denk dat dat geen verdere uitleg nodig heeft ;) ).
Ik hoor een paar van de collega's op de achtergrond schateren van het lachen, en ze begint zelf ook te lachen.
Ik heb hierop de telefoon opgehangen, wat een trieste afhandeling.
Mediamarkt kan mijn zaken wel vergeten, bol.com bied een betere klantenservice.
1 ster gegeven omdat het moet, ze verdienen het niet eens.

Scorekaart voor MediaMarkt

Algemeen 3 van 5 sterren
Verzending 3.5 van 5 sterren
Klantenservice 2.5 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Waarborgen

Thuiswinkel Waarborg

Review toevoegen Meld foutieve informatie