Uit eigen beweging
AlgemeenGeprobeerd een zakelijk Vodafone abo af te sluiten. De site is een chaos, maar uiteindelijk gevonden wat ik wilde. Alle gegevens ingevuld, BV, KVK, BTW nummers e.d. en de bestelling was gedaan. So far so good.
Dan willen ze echter een verificatie doen en gaat het mis. Men verwacht dat ik een betaling doe van 1 cent van een rekening op mijn naam. Maar die rekening staat natuurlijk op de naam van de BV. Hier vragen over gesteld, maar geen antwoorden gekregen.
Na diverse mails en, heeel irritant, sms-jes, besloten dan maar via Ideal die 0,01 van mijn rekening te betalen en later aan te passen. 3* 0,01 cent verder, bleef het process terugkomen op de verificatie. Zucht. Op naar de klantenservice.
Ik had de klantenservice meteen al een bericht gestuurd per mail. Binnen 12 uur zou er antwoord komen. Inmiddels had ik mijn verwachtingen aardig bijgesteld en inderdaad, er kwam niets.
Daarna 2x gebeld. Er is nog 1 wachtende voor u. Dat waren blijkbaar mensen met lange vragen aangezien ik in beide gevallen na een minuut of 10 maar wat anders ben ga doen.
Ik stuur ze nu een mail dat ze de boel mogen annuleren. Benieuwd of ik die 4,95 verzendkosten nog terug ga zien.
Kleine toevoeging nog: Annuleren kan in ieder geval niet via de site.