Azerty

39.269 producten en 46.079 uitvoeringen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 4 van 5 sterren
Verzending: 2 van 5 sterren
Klantenservice: 0 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

Nieuw moederbord, cpu en geheugen aangeschaft. CPU en geheugen stonden op de supported lijsten van het moederbord, maar kreeg de boel niet aan de praat.

Teruggestuurd, er is een BIOS update uitgevoerd wat het probleem heeft opgelost (kosten: 35 euro incl + verzending naar Azerty).

Vrijdagochtend betaald, dinsdagavond bericht van PostNL dat het pakket was ontvangen en werd verstuurd naar een adres waar ik al jaren niet meer woon..


edit: één ster toegevoegd vanwege de nette reactie van Azerty onderaan deze review.

Verzending

Eerste verzending ging prima.
Tweede verzending is verstuurd naar mijn oude adres. Dit adres staat nergens meer vermeld binnen "Mijn Azerty" maar staat kennelijk nog wel ergens in hun systeem.
UIteindelijk 2x op en neer gereden naar mijn oude huis en het pakketje van de nieuwe bewoner in ontvangst genomen.

Beste Michiel,

Bedankt voor uw reactie.

Wat enorm vervelend dat voor de bestelde onderdelen een bios update benodigd was en u hier niet van op de hoogte was.
Naast de teleurstelling heeft dit ook voor vertraging gezorgd.

Zo te lezen is de afhandeling van uw serviceaanvraag niet correct verlopen en zijn er fouten gemaakt, excuses hiervoor!
Per abuis hebben wij het pakket naar een oud en foutief adres verzonden.
Daarnaast wordt er voor een bios update normaliter geen of minder werkplaatskosten bereken

Gezien het feit dat u, de door ons gemaakte verzendfout heeft hersteld, is een compensatie vanuit ons op z’n plaats.
Wij zullen de betaalde testkosten z.s.m. terugstorten en hopen hiermee de vervelende nasmaak ietwat weg te nemen.

Om dit te kunnen bewerkstelligen horen wij graag wat het servicenummer is waarmee het pakket is geretourneerd.
Deze kunt u mailen naar Rene.jansen@azerty.nl

Nogmaals excuses voor de slordige afhandeling van uw serviceaanvraag.


Met vriendelijke groet,
Roy Jacobsen

Scorekaart voor Azerty

Algemeen 4.5 van 5 sterren
Verzending 4.5 van 5 sterren
Klantenservice 4.5 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Waarborgen

ICTWaarborg

Review toevoegen Meld foutieve informatie