Uit eigen beweging
AlgemeenOnline een Iphone 8 plus besteld. Bij ontvangst zat het niet in de reguliere nieuwe verpakking maar met 2 sealstickers eronder. Na open maken viel me op dat de usb kabel en usb connector verwijderd waren van plastic. Voor de zekerheid dus even Apple gebeld. Gecontroleerd met de Imei en Serienummer en het bleek om een herstelde Iphone 8 te gaan. De monitor was namelijk kapot geweest en gerepareerd.
Daarna nog even contact gehad met Belsimpel, proberen ze me nog wijs te maken dat het om een nieuw toestel ging. En wilde ze weer een "nieuwe" aanbieden. Voorstel afgeslagen en geld terug gevraagd. Dat doen ze gelukkig wel.
Nu een echte nieuwe besteld bij Apple voor een paar tientjes meer.
Service en verzending zijn ok, maar het slaat nergens op dat ze je misleiden met een refurbished toestel.
Maandag besteld dinsdag binnen. Ontvangen in een nette doos, zonder beschadiging. En top dat je gratis kan retour sturen.
KlantenserviceOk dat ze binnen een paar dagen het geld retour sturen. Absoluut niet ok dat ze proberen wijs te maken dat het om een nieuwe toestel ging.