Uit eigen beweging
AlgemeenDe klantenservice is de belangrijkste ... verkopen kan iedereen, maar ervoor zorgen dat alles soepel verloopt bij problemen is een stukje belangrijker.
VerzendingNa bestelling is de verzending snel gebeurd.
KlantenserviceIk heb mijn tandenborstel onder garantie teruggestuurd. Snel (1 week na het opsturen) kreeg ik de confirmatie dat het toestel effectief defect was en bij de leverancier moest teruggestuurd worden (Philips).
6 weken later wacht ik nog op een herstelde of nieuwe toestel of een terugbetaling.
Ik had zoiets meegemaakt met MediaMarkt. Op de dag, ik het toestel terugbracht, krijg een kadobon voor de aankoopwaarde.
Raad waar ik mijn volgende tandenborstel gaat kopen?
Na het publiceren van dit review, reageerde de klantenservice snel en binnen een week was het geregeld: ze boden om een alternatief te bestellen of een kredietnota..Spijtig dat het tot hier moest komen.
Hi Rasugo,
Wat vervelend dat je serviceaanvraag zo lang duurt. Kun je ons details sturen in een privébericht? Dan kijken we er graag even naar.
- Ondertussen hebben we contact gehad en ik ga er vanuit dat het zo opgelost is.