Azerty

39.240 producten en 46.028 uitvoeringen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Beste D Leusink,

Wat enorm vervelend dat de garantieafhandeling niet naar wens en tevredenheid kan worden opgelost.

Wij hebben van u een SSD mogen ontvangen waarvan de sticker (waarop staat “Warranty void if removed”) beschadigd is, hierdoor zijn essentiële gegevens zoals het serienummer geheel onleesbaar geworden.
Het is voor ons niet te achterhalen of deze SSD het exemplaar is welke wij aan u hebben geleverd. Uit serviceoogpunt hebben wij daarom contact opgenomen met de fabrikant in de hoop dat zij de SSD zonder serienummer onder garantie konden vervangen, helaas zonder succes.
Uit het vervolgonderzoek is gebleken dat u in december 2017 een nieuwe SSD geleverd heeft gekregen, er zijn geen aanwijzingen welke destijds een reeds beschadigde sticker enigszins doen vermoeden.
Gezien het feit dat de geretourneerde SSD niet te identificeren is kunnen wij deze helaas niet kosteloos vervangen, wel hebben wij aangeboden om een vervangende SSD tegen een gereduceerde prijs te leveren.

Met vriendelijke groet,

René Jansen
Azerty Verkoop

Scorekaart voor Azerty

Algemeen 4.5 van 5 sterren
Verzending 4.5 van 5 sterren
Klantenservice 4.5 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Waarborgen

ICTWaarborg

Review toevoegen Meld foutieve informatie