Ik maak kans op een prijs
AlgemeenIk kwam bij Megekko uit omdat het door mij gezochte artikel daar het goedkoopst was.
In eerste instantie bleek dat bij de uiteindelijke bestelling niet te kloppen; bovenop de in de Pricewatch getoonde prijs werd ook een thuiskopieheffing gerekend, waardoor de totaalprijs enkele euro's duurder uit kwam dan wat de Pricewatch aan werd gegeven.
Na contact te hebben gehad met Megekko kreeg ik de volgende uitleg:
Dit was vreemd omdat ik via de Pricewatch bij hen terecht was gekomen.Dit is een belasting welke aan eindgebruikers wordt opgelegd, voor het gebruik van hun laptop, tablet en etc. Dit is iets wat vanuit de overheid wordt opgelegd en dit is gewoon een belasting welke betaald dient te worden door de eindgebruiker. Het zou een optie kunnen zijn om dit voor onze rekening te nemen, maar met onze over het algemeen lagere prijzen en daarbij lagere marges kiezen we ervoor om dit gewoon door de consument zelf te laten betalen. Als je via Tweakers bij ons binnen komt nemen we deze kosten wel voor onze rekening.
Meer hierover vind je in onderstaande links:
https://www.rijksoverheid...t-is-de-thuiskopieheffing
http://www.thuiskopie.nl/...skopie-2018-2020?cat=2734
Opgelost door een nieuwe Tweakers sessie te starten in een Private Window, en van daaruit weer de link te volgen, toen werkte het wel.
Op zich netjes van Megekko, het geeft echter wel aan hoe (niet) transparant prijzen van webshops zijn, en wat kennelijk het belang is van de manier van een webshop benaderen.
Het gevoel wat overblijft is: Was ik nog goedkoper uitgeweest als ik via een andere site was binnen gekomen?
Dus ondanks dat ik het artikel nu goedkoop heb, en de levering en reactiesnelheid top waren heb ik toch geen volledig bevredigd gevoel aan de transactie over gehouden. Verzending
Levering supersnel; vrijdagmiddag besteld -> zaterdagochtend bezorgd.
KlantenserviceReactiesnelheid op vraag via mail was super snel.