Uit eigen beweging
AlgemeenEen van de slechtste ervaringen die ik heb gehad met een webshop. Ik onderschrijf de aangegeven minpunten m.b.t. kennisgeving en klantvriendelijkheid door andere reviewers.
In het kort: ruim een week geleden bestelde ik een artikel van een paar honderd euro, waarbij ik koos voor een uitgestelde bezorgdatum (ipv de aangegeven 1-3 werkdagen wilde ik het artikel na 5 werkdagen ontvangen). Op de bezorgdag nog geen verzendbevestiging gehad, en na contact met de klantenservice bleek dat het bestelde artikel niet op voorraad was en, sterker nog, nooit meer leverbaar zou zijn. Ik kon wel een nieuwere versie van het artikel ontvangen tegen een 'kleine meerprijs' van 100 euro.
Het getuigt van extreem belabberde service en nonchalance dat dit artikel überhaupt te bestellen was, dat Doublepoint zich niet geroepen voelt om het feit dat het artikel nooit meer leverbaar is te communiceren en maar afwacht totdat de klant zelf contact opneemt, en bij het contact opnemen niet eens een excuses wordt aangeboden voor deze bizarre gang van zaken.
Deze 'manier van werken' heeft zelfs wat weg van een verkooptruc, aangezien het artikel (Jamo S626 HCS) nog steeds te bestellen en af te rekenen is via de website, terwijl deze dus nooit meer leverbaar zal zijn. Als je hier dan zelf contact over opneemt komen ze met een 'beter aanbod' tegen een 'iets hoger tarief'. Walgelijk hoe deze webshop handelt.
Nooit verzonden aangezien artikel nooit meer leverbaar is. Hier heb ik zelf na een week achter moeten komen door te bellen op de dag van levering.
KlantenserviceGeen excuses na deze ongekend slordige en nonchalante manier van (niet) handelen. Het enige wat ze vervolgens aanbieden is een nieuwere versie van het product tegen een meerprijs.