Uit eigen beweging
AlgemeenAl zo'n 10 jaar zakelijk klant bij Azerty. Helaas blijkt "Voor 23:00 besteld, volgende werkdag in huis” niet te gelden voor zakelijke klanten die op rekening kopen. Azerty past de limiet voor deze klanten af en toe aan zonder de klant te berichten of hiervan inzicht te geven in de Mijn Azerty omgeving en heeft dan kennelijk een werkdag extra nodig voor de verwerking van een bestelling.
VerzendingLevering was niet op tijd helaas. Op de 14e een 8-tal hd's besteld waar er nog 12 van voorradig waren in het lokale magazijn. Bij de hd's stond bovendien "Voor 23:00 besteld, volgende werkdag in huis”. Uiteindelijk zijn ze pas de 16e geleverd.
KlantenserviceAangezien ik buiten de bestelbevestiging geen emails meer kreeg heb ik de volgende ochtend rond half 9 meteen gemaild of de bestelling inderdaad onderweg was, helaas kreeg ik pas rond kwart voor 9 's avonds, meer dan 12 uur later, bericht dat de hd's pas de dag erna zouden worden geleverd.
Goedemiddag,
Bedankt voor uw feedback. Door middel van feedback kunnen we namelijk onze dienstverlening verbeteren.
Helaas kunnen we uw ordergegevens niet achterhalen. Zou u daarom zo vriendelijk willen zijn uw ordergegevens te mailen naar rene.jansen@azerty.nl, zodat we zo spoedig mogelijk tot een oplossing kunnen komen.
Met vriendelijke groet,
René Jansen
Zoals gevraagd op 20 februari de ordergegevens nog gemaild, verder niets meer vernomen.