Ik krijg er iets voor terug (beloning)
Algemeenik had voor mijn werk een camera nodig met een grote lensbereik, daarmee ben ik naar Kamera-express in Breda gegaan, daar werd ik goed geholpen door de bedrijfsleider. Na uitgebreid de verschillende lenzen bekeken te hebben, body ( Canon EOS 7D Mark II) wist ik al, heb ik voor de Sigma 150-600 mm Contemporary gekozen, met deze gegevens en alle toebehoren heeft de bedrijfsleider voor mij een offerte gemaakt. Toen had ik na 2 dagen een paar vragen over de offerte en toen wilde ik de bedrijfsleider bellen in Breda, maar dan kom je bij een call center uit en die kunnen je niet rechtstreeks doorverbinden, dus daar kwam een terugbel verzoek. Dit vind ik jammer, waarom kunnen ze je niet doorverbinden?
Nadat de bedrijfsleider mij had teruggebeld heb ik de knoop doorgehakt en een Canon Pro Lease aangevraagd en de offerte bevestigd.
Na een paar dagen kreeg ik een Papier binnen van BNP Paribas met een huurovereenkomst, dacht dat ik een Canon Pro Lease had aangevraagd!
Blijkbaar heeft Canon dit bij BNP Paribas neergelegd, dus lees goed de kleine lettertjes, dit is een huurovereenkomst en als je niet 3 maanden voor einde van de huurovereenkomst het contract hebt opgezegd dan zit je hier weer voor 12 maanden aan vast.
Over de service ben ik tevreden, bij de winkel in Breda zit de kennis van de apparatuur er goed in. Alleen dat rechtstreeks contact ( via telefoon) niet mogelijk was en Canon Pro Lease eigenlijk gewoon een huurcontract is, zijn bijzaken die de beoordeling beïnvloeden.