Uit eigen beweging
AlgemeenMonitor besteld die op voorraad zou zijn en tussen 4 en 7 werkdagen geleverd zou worden. Op de website kon ik ook mooi de voortgang volgen welke vlot verliep. ik verwachtte mijn monitor dus ook al een paar dagen na de order omdat op de site werd aangegeven dat de bestelling was afgehandeld in het magazijn en bij de transporteur was. echter levering bleef uit. na bellen en mailen werd er steeds een nieuw levermoment beloofd maar levering bleef uit. uiteindelijk, na 25 dagen, de bestelling telefonisch en per mail geannuleerd. Hiervan heb ik bevestiging ontvangen en de mededeling dat het geld teruggestort ging worden. we zijn nu 7 dagen verder en heb nog niets ontvangen.
al met al WAARDELOOS
de bestelling is nooit geleverd. na contact met klantenservice werd steeds een nieuw levermoment beloofd maar het product is nooit geleverd.
Klantenservicemail en telefoon word beantwoord, antwoorden zijn beleefd maar levertijden die worden beloofd worden niet nagekomen