Uit eigen beweging
AlgemeenEr gaat iets even helemaal niet goed met een van de leveranciers van Azerty. Ik heb 11-1-2018 een LG 43UD79-B monitor besteld. Ze weten bij Azerty zelf niet eens wanneer deze binnen komt bij hun, terwijl er op de website stond dat er meerdere op voorraad waren bij de leverancier.
VerzendingDat het product wat later komt dan aangegeven vind ik geen ramp, maar ik wil wel graag duidelijkheid over de status van mijn bestelling.
KlantenserviceDe reactie op mijn eerste mailtje (5 dagen na mijn bestelling) was dat het product naar verwachting binnen 1 dag bij hun aan zou komen. Daarna niks meer gehoord dus heb ik nog een keer gemaild op 18 januari. Toen konden ze ineens geen goede schatting doen over de status van mijn bestelling. Ik heb nu dus geen idee wanneer mijn scherm bezorgd zal worden.
Na aanleiding van deze review ben ik opgebeld door azerty, ze zeiden dat de door mij bestelde monitor erg schaars is momenteel.
De klantenservice komt wel vriendelijk over verder.
Goedemiddag,
Bedankt voor uw feedback. Door middel van feedback kunnen we namelijk onze dienstverlening verbeteren.
Helaas kunnen we uw ordergegevens niet achterhalen. Zou u daarom zo vriendelijk willen zijn uw ordergegevens te mailen naar rene.jansen@azerty.nl, zodat we zo spoedig mogelijk tot een oplossing kunnen komen.
Met vriendelijke groet,
René Jansen
Azerty Verkoop