Ik maak kans op een prijs
AlgemeenCoolBlue biedt iets leuks aan. Betaal € 5 extra en je krijgt je bestelling nog dezelfde dag. Ik heb dus de verrassing aangekondigd (vanavond komt het cadeautje), maar... ik kreeg een lollige mail dat het niet was gelukt. Dus teleurstelling bij de cadeau ontvanger.
VerzendingCoolBlue biedt iets leuks aan. Betaal € 5 extra en je krijgt je bestelling nog dezelfde dag. Ik heb dus de verrassing aangekondigd (vanavond komt het cadeautje), maar... ik kreeg een lollige mail dat het niet was gelukt. Dus teleurstelling bij de cadeau ontvanger.
KlantenserviceN.a.v bovenstaand nog geen reactie mogen ontvangen - wellicht een dag (of wat) later (hoop ik)?
Beste klant,
Wat ontzettend jammer dat jij nu de ontvanger van jouw cadeau blij hebt gemaakt met een dode mus. Dat is natuurlijk niet de bedoeling, hiervoor ook onze oprechte excuses. Zou jij jouw ordernummer en een korte toelichting willen mailen naar geenglimlach@coolblue.nl? Dan zorgen wij er sowieso voor dat jij de €4,95 voor de mislukte VandaagNog-levering van ons terug krijgt.
Groet,
Coolblue