Max ICT B.V.

0 producten en 0 uitvoeringen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 1 van 5 sterren
Verzending: 1 van 5 sterren
Klantenservice: 1 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

Product besteld welke ik de volgende dag heb geannuleerd, dit i.v.m. het 2 weken sneller kunnen leveren en lagere prijs bij een andere webshop.

Over het annuleren heb ik MaxICT gemaild, waarop ik netjes een mail terug kreeg dat deze geannuleerd zou worden, waarbij het verschuldigde bedrag terug gestort zou worden.

Verzending

2 week later een postbezorger aan de deur met het pakketje van MaxICT. De postbezorger terug moeten sturen met het pakketje omdat deze geannuleerd zou zijn!

Klantenservice

Gelijk MaxICT gemaild over de stand van zaken en waarom het pakketje toch verzonden is, hierop kreeg ik de volgende reactie:

"Helaas kunnen wij de order niet voor u annuleren. Het product is reeds verzonden.
Wij zullen het product dus uitleveren en u zult zo spoedig mogelijk een verzendbericht ontvangen."

Dit terwijl er al duidelijk aan was gegeven dat de postbezorger aan de deur was geweest, blijkbaar neemt MaxICT de moeite niet om een mail door te lezen en een klant te begrijpen.

Tot dusver nog steeds geen geld terug ontvangen en alleen lege beloftes gekregen.

Scorekaart voor Max ICT B.V.

Algemeen 2.5 van 5 sterren
Verzending 2.5 van 5 sterren
Klantenservice 2 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Waarborgen

ICTWaarborg
Qshops

Review toevoegen Meld foutieve informatie