Goedemorgen,
Bedankt voor uw feedback en daarbij onze excuses voor het ongemak dat u soms denkt iemand aan de lijn te krijgen die u niet goed kan helpen of helemaal niemand aan de lijn krijgt. Door middel van uw feedback kunnen we namelijk onze dienstverlening verbeteren.
Ten aanzien van uw feedback kunnen we het volgende melden dat we hier extra op gaan letten en het waarschijnlijk op de momenten dat u gebeld heeft erg druk was, het komt soms voor dat alle lijntjes dan bezet zijn, excuses daarvoor.
We proberen al onze medewerkers zo goed mogelijk op te leiden om alle klanten zo goed mogelijk te kunnen helpen, jammer om te horen dat u daar een mindere ervaring in heeft. Vraag de volgende keer gerust naar een collega die op dat moment wellicht iets meer kennis in huis heeft over dat bepaalde onderwerp. Normaliter wordt hier standaard al voor gekozen door de medewerker die u aan de lijn heeft zodat u zo goed mogelijk geholpen kan worden.
Met vriendelijke groet,
René Jansen