Uit eigen beweging
AlgemeenPrettige, werkelijk sympathieke organisatie. Makkelijk, duidelijk en overzichtelijk te bestellen. En een t.v. (nieuwste model) die 25% goedkoper is dan bijvoorbeeeld bij de Mediamarkt! Dan is je keuze snel gemaakt. Een absolute aanrader.
VerzendingHelaas was er iets mis gegaan met de verzending. Waar de fout zat is mij niet duidelijk geworden. Ik had op 7 september 2017 besteld en gevraagd of ze op maandag 18 september konden leveren. Ik kreeg maandagavond laat een sms van PostNL dat ze dinsdag de 19e kwamen leveren. Ik kon de klantenservice niet bereiken omdat ze gesloten zijn op maandag. Even lopen stressen maar alles is op z'n pootjes terecht gekomen dankzij de uitstekende klantenservice.
KlantenserviceDe klantenservice is werkelijk heel erg vriendelijk, behulpzaam en bovenal geduldig! Werkelijk sympathiek en menselijk. Echt heel fijn! Zeker in de huidige tijd waarin dat een zeldzaamheid is geworden.