Uit eigen beweging
AlgemeenIk had een aantal videokaarten besteld, welke op de website stonden als "Op voorraad". Uiteraard heb ik ze meteen betaald. Na pakweg een halve week heb ik maar eens een mailtje gestuurd, aangezien ik nog niets ontvangen had.
Ik krijg vervolgens als reactie dat Max-ICT in het weekend geen orders kan verwerken en daarom geen producten kan reserveren. Ze hebben de bestelde kaarten daarom doodleuk aan iemand anders verkocht!
Ze kunnen echter wel een order en een betaling aannemen, waarmee ze een leveringsverplichting aan gaan. Al met al dus een bijzonder asociale actie.
De levering heeft niet plaatsgevonden, dus per definitie een slechte score
KlantenserviceMax-ICT heeft zoals genoemd de bestelde producten aan een andere klant verkocht. De klantenservice heeft hierover geen contact opgenomen. Pas nadat ik contact opnam, hebben ze gereageerd. Waardeloos dus.