We hebben een bestelling geplaatst omdat een product goed geprijsd was. Bleek helaas een verkeerde koppeling te zijn. Het product was 2 euro duurder en dat verschil wilde Max ICT niet voor hun rekening nemen.
Omdat ik alleen via creditcard kan betalen, moest de bestelling geheel geannuleerd worden en ik moest weer opnieuw bestellen. Niet geheel klantvriendelijk!
Een foutje kan natuurlijk altijd, maar in de reviews lees ik dat dit niet de eerste keer is. Daarom til ik er ook zwaarder aan. Ik zie weinig reden hier nogmaals te bestellen.
Hij staat in het systeem als geleverd, maar ik heb pas 2 van de 10 items ontvangen. Ik kreeg wel netjes 2x een verzendbevestiging, maar deze linkten beiden naar dezelfde verzending. Ik verwacht ze wel te krijgen, maar erg duidelijk en overzichtelijk is het niet.
KlantenserviceDe klantenservice is niet heel vlot en neemt weinig verantwoordelijkheid voor hun eigen fouten.