Laptop van Asus besteld bij Megekko. Ik had 'm vandaag nodig (oude kaduuk) dus niet gegokt maar gekocht bij een bedrijf waar je van op aan kan.
Bestellen ging prima. Was inderdaad netjes de volgende dag binnen.
Eigenlijk zou ik hier 2 sterren moeten geven, maar waar gewerkt wordt, worden fouten gemaakt en Megekko heeft het gewoon snel en netjes opgelost. En daar gaat het om! Laptop kwam slechts in de doos van de laptop aan en PostNL greep hun kans om daar van te profiteren . Kwam dus met wat kleine beschadigingen aan.
Klantenservice reageerde binnen een uur en heeft me een uiterst nette oplossing aangeboden en het bedrag stond dezelfde dag op mijn rekening.
Verder had Asus het model geupdate waardoor er opeens DDR4 ipv DDR3L geheugen in zat. Op zich natuurlijk alleen maar mooi, ware het niet dat ik al DDR3L geheugen had besteld. Ook dit is netjes opgelost en al aangepast op hun site.
Samengevat hebben ze me qua service in positieve zin verrast en vooral het practische meedenken en het supersnel nakomen van de gemaakte afspraken stemt me positief.