Op 3 januari 20 euro PSN voucher besteld voor 20 euro. Zou de volgende dag geleverd worden. Volgende dag een email van Media Markt dat er "systeemtechnisch" iets mis is gegaan met de bestelling, en de uitlevering daarom vertraging oploopt. "We zijn hard aan het werk om dit probleem zo snel mogelijk voor je op te lossen."
Op 9 januari wordt de bestelling door Media Markt eenzijdig geannuleerd, wat in principe eigenlijk helemaal niet mogelijk is, maar ik kan natuurlijk gewoon opnieuw bestellen, wat Media Markt ook expliciet aangeeft in de mail.
Dus op 9 januari opnieuw besteld. Product nog steeds op voorraad en als het goed is, volgende dag in huis. Op 10 januari ontvang ik een mail met exact dezelfde inhoud als op 4 januari. Als ik om opheldering vraag, ontvang ik nogmaals hetzelfde mailtje met wat knip-en-plakwerk van standaardteksten. Dat geeft weinig betekenis aan het gestelde 'harde werken' om het probleem op te lossen.
Niet tot mijn verrassing ontvang ik op 20 januari wederom een annuleringsmail van Media Markt.
Media Markt is tot twee maal toe niet in staat de verzending in gang te zetten.
KlantenserviceBlijven communiceren in standaardteksten. Geen merkbare extra menselijke inspanning om een daadwerkelijke oplossing te bereiken als de "systeemtechnische" procedures falen.