Het was erg makkelijk om de order samen te stellen, alle onderdelen die ik op basis van beoordelingen op Tweakers had samengesteld waren leverbaar via Azerty voor een prima prijs. Ik had misschien een paar tientjes kunnen besparen door moeilijk te doen en alles overal vandaan te halen, maar gezien mijn verleden ervaringen met Azerty was me dat de moeite niet waard.
VerzendingNiet alles was direct leverbaar, een aantal dingen hadden een 2~3 werkdagen wachttijd. Toen alles eenmaal verzeonden werd, werd alles ook netjes geleverd in een heel erg grote doos (wegens het mee bestelde beeldscherm). De loze ruimte was ruim voldoende opgevuld was met padding. Het werd netjes op mijn werk afgeleverd met de benodigde extra opmerkingen op de doos.
KlantenserviceHelaas bleek na assemblage dat de videokaart last had van ernstige coil-whine, significant luider dan de ventilatoren in het systeem. Na kort contact met de klantenservice kwam eruit dat dit een bekend probleem is met de nieuwste generaties kaarten en dat het volume van de 'whine' bepaalt of het garantie is of niet. Op hun advies de videokaart even langs gebracht en na 10 minuutjes testen ter plaatsen kwam het nieuws al naar voren: De klacht was gegrond, de coil-whine was van dermate ernstig niveau dat ze de kaart onder RMA vervangen. De vervangende kaart is inmiddels al onderweg. Erg makkelijk en vlot geregeld allemaal.